• 6 osób nie żyje! Tragiczny wypadek w Nowy Rok. Zdjęcia!

Tagi: najnowsze, wiadomosci, ze swiata, i polski, informacja

     W Kamieniu Pomorskim doszło do tragicznego wypadku drogowego. Na ulicy Szczecińskiej rozpędzony samochód wjechał w grupę ludzi, która szła po chodniku. Pierwsze informacje mówią o tragicznym bilansie wypadku. Nie żyje co najmniej 6 osób. Kierowca był pijany!

 

    Według wstępnych ustaleń policji, na ulicy Szczecińskiej w Kamieniu Pomorskim zginęło sześć osób, a dwoje dzieci jest w poważnym stanie. Ranni trafili do szpitali w Szczecinie i Kamieniu Pomorskim.

Do wypadku doszło przed przejazdem kolejowym. 150 metrów od miejsca wypadku jest próg zwalniający - mówił dziennikarzom stacji TVN24 świadek wypadku. Kierowca BMW minął próg i przygazował, by odrobić \"stracony na progu czas\". Przed przejazdem wpadł w poślizg i uderzył w ośmioosobową grupę ludzi. To prawdopodobnie duża, wielopokoleniowa rodzina lub dwie zaprzyjaźnione rodziny, które wybrały się na noworoczny spacer. Trzech mężczyzn i dwie kobiety zginęli na miejscu. Poważnie ranne zostały ich dzieci - wszystkie w wieku 8-10 lat. Jedno z nich zmarło w drodze do szpitala!

Najciężej ranne dziecko zostało zabrane helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Szczecinie. To prawdopodobnie ono zmarło.

Kierowca BMW nawet nie został ranny. Nie trafił do szpitala i został zatrzymany przez policję. Był pijany. Miał dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zrodło: fakt